• -50%
Daszek na basen poliestrowy 3 drzwiczki 5 x 3.9 x 2.5 m
Daszek na basen poliestrowy 3 drzwiczki 5 x 3.9 x 2.5 m
Daszek na basen poliestrowy 3 drzwiczki 5 x 3.9 x 2.5 m
Daszek na basen poliestrowy 3 drzwiczki 5 x 3.9 x 2.5 m

Daszek na basen poliestrowy 3 drzwiczki 5 x 3.9 x 2.5 m

Habitat et Jardin

Pytania i Odpowiedzi

Altana basenowa ze stali i poliestru - Wymiary 5 x 3.9 x 2.5 m - 3 drzwiczki z zamkiem byskawicznym zamykanym - Basen do zakupienia osobno
80752

Prezentacja produktu

W magazynie jeszcze 2 sztuki
1 031 zł 2 061 zł -50%

Masz pytanie dotyczace tego produktu ?
close

Masz pytanie dotyczace tego produktu? Nasi doradcy odpowiedza Ci w ciagu 24 godzin.

 
Opóźnienie wysyłki : 7 dni roboczych
Koszty wysyłki : Darmowa dostawa
Gwarancja : 2 lata
Szacowana dostawa pomiędzy 27/06/2024 a 06/07/2024
Obsługa wliczona :
 • Zadowolony lub zwrócony przez 14 dni
 • Bezpieczna płatność
 • Dostawa po uzgodnieniu
 • Dostępna i sprawna obsługa posprzedażna

Metody dostarczania

Metody Płatności

X

Metody dostarczania Siedlisko i Ogrod Metody dostarczania

Dostawa zostanie zrealizowana przez przewoźników GECODIS z Francji.

Zostanie ona zrealizowana pod adresem wskazanym przez Klienta, który zobowiązuje się do odbioru zamówionego produktu.

Dostawa zostanie zrealizowana w terminach wskazanych na karcie produktu oraz przy umieszczeniu go w koszyku.

W przypadku uszkodzenia przesyłki Klient ma obowiązek dokonać szczegółowych rezerwacji na voucherze przewoźnika (musi zostać potwierdzony przez kierowcę). Jeśli dostarczony produkt wygląda na uszkodzony, Klient ma obowiązek zgłosić to na voucherze przewoźnika, podając dokładną informację o szkodzie. (Na przykład: brakujący, uszkodzony lub podarty produkt. itp.). Określenia „z zastrzeżeniem rozpakowania” nie mają mocy prawnej.

Klientowi zaleca się potwierdzenie tych rezerwacji listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, w ciągu maksymalnie 72 godzin do przewoźnika. Jeżeli tego nie zrobimy, każde żądanie rozpatrzymy indywidualnie. Duplikat należy przesłać do GECODIS, aby firmy ubezpieczeniowe mogły skorzystać ze swoich gwarancji. Niektóre produkty ze względu na swoją objętość będą dostarczane bezpośrednio od naszego dostawcy, co może wiązać się z dostawą częściową.

Jeżeli Klient pragnie zmienić termin dostawy (wyłącznie z ważnych powodów), powinien poinformować o tym GECODIS drogą mailową na adres [email protected]. Produkt po dostarczeniu staje się własnością Klienta.

Za wyjątkiem wad ukrytych, po otrzymaniu towaru od Klienta, jeżeli nie zastosował się on do procedury opisanej powyżej, reklamacje i zastrzeżenia nie będą uwzględniane.

X

Metody Płatności Siedlisko i Ogrod Metody Płatności

Aby zapłacić za zamówienie, konsument ma do wyboru wszystkie metody płatności dostępne podczas zatwierdzania formularza zamówienia, a mianowicie:

 • - karta bankowa,

Prezentacja produktu

Solidny daszek na basen Kopua basenu wysoka na 2,5 m idealnie przykryje basen przez cały sezon. Jej poliestrowe ścianki są utrzymywane w miejscu przez konstrukcję z włókna szklanego i stali ocynkowanej. Dzięki temu kopuła jest wytrzymała, niezawodna i może być używana przez kilka sezonów.
Nie pozwól zanieczyszczeniom zbliżać się do basenu Namiot na basen jest idealny, by zabezpieczyć i chronić basen przed opadniętymi liśćmi, gałązkami, owadami, itp... Woda pozostanie czysta i przezroczysta bez wysiłku z Twojej strony.
Łatwy montaż Basen naziemny jest chroniony kopułą ochronną. Woda basenu jest zabezpieczona przed ewentualnymi odpadami bez zużycia energii. Łatwy montaż, w komplecie instrukcja montażu oraz wszystkie elementy niezbędne do montażu. W mgnieniu oka basen uzyska ochronę na cały sezon.
Zabezpieczenie przed słońcem Bezpiecznie pływaj i baw się w basenie! Daszek basenowy chroni skutecznie przed promieniowaniem słonecznym. Jego przezroczyste ścianki chronią przed promieniami UV i umożliwiają swobodne korzystanie z basenu.

  Zalety produktu
  • Opakowania :
   1 paczka: - 0,74 x 0,23 x 0,23 m, 15,4 kg

Załączniki

Komentarze

Brak recenzji

Question and answers

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

Pytanie ? Zapytaj społeczność.

Zadaj pytanie

Produkt dodany do listy życzeń