Zabezpieczenie basenu

La sécurité de votre piscine ne doit pas être négligée. Habitat et Jardin vous propose toute une gamme de produit pour sécuriser votre piscine et écarter tout danger. Abris de piscine, barrière piscine, alarme piscine, bâche à barres, trouvez la solution qui correspond à vos besoins pour sécuriser votre piscine.

Chroń swój basen za pomocą przykrycia basenu, które jest idealnym produktem zapewniającym skuteczne pokrycie. Przykrycie basenu zapewnia bezpieczeństwo osób wokół ciebie i pozwala chronić basen przed różnymi czynnikami zanieczyszczeń poprzez utrzymywanie temperatury wody. Ciesz się basenem poza sezonem, odkrywając nasze modele przykrycia basenowego.

Bariera basenowa pozwala określić granicę bezpieczeństwa dla basenu, ale przede wszystkim zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo otaczającym Cię osobom. Bariera basenowa idealnie dopasowuje się do otoczenia. Odkryj wszystkie nasze modele barierek do basenów.

Wyposaż się w alarm basenowy! Zatwierdzony alarm basenowy to dyskretne urządzenie, które pozwala chronić basen. Alarm basenowy idealnie dopasowuje się do otoczenia. Odkryj nasze modele czujników upadku do basenów i nasze alarmy na podczerwień do basenów.

Chcesz mieć możliwość ochrony swojego basenu o każdej porze roku? Zdecyduj się na plandekę z prętami. Dzięki osłonie na drążek chronisz wodę w basenie przed spadającymi liśćmi i bakteriami, a także zwiększasz bezpieczeństwo osób wokół ciebie. Odkryj naszą ofertę płócien na drążki, które są łatwe w instalacji i użytkowaniu.

Produkt dodany do listy życzeń