Podlewania

Wyposaż się w urządzenia do podlewania przed latem! Siedliskoiogrod oddaje swoje 10-letnie doświadczenie do Państwa dyspozycji, aby zaoferować Państwu gamę narzędzi do podlewania, w tym: zbieracz wody, pompę do podlewania, zraszacz, opryskiwacz czy bęben na wąż. Podlewanie Siedliskoiogrodu to także pistolet, lanca, węże, motopompa, czy booster, aby stać się ekspertem w podlewaniu. Ta szeroka gama narzędzi do podlewania pozwoli Ci na utrzymanie ogrodu poprzez prowadzenie gospodarki wodnej dostosowanej do Twoich potrzeb.

Chcesz zbierać wodę deszczową? Użyj kolektora wody! Kolektor wodny ma wiele zalet. Kolektor wodny to odpowiedź na udział w wysiłku planety, ale także na duże oszczędności! Zbieracz wody pozwala zatem wykonać ekologiczny gest i obniżyć rachunki za wodę!

Chcesz czerpać wodę ze swojego ogrodu? Pompa do podlewania ogrodu umożliwia czerpanie wody z cysterny, włazu, studni w celu podlewania ogrodu. Łatwa w instalacji i obsłudze pompa do podlewania ogrodu pozwoli Ci obniżyć rachunki za wodę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz naszą ofertę pomp do podlewania ogrodu. Siedliskoiogrod oferuje szeroki wybór referencji pomp do podlewania ogrodu, aby pomóc Ci znaleźć pompę do podlewania, która odpowiada Twoim potrzebom.

Potrzebujesz boostera? Siedliskoiogrod oferuje kilka modeli boosterów wyposażonych w pompkę. Wzmacniacz służy do transportu wody ze zbiornika lub studni do punktów poboru. Booster to rozwiązanie do automatyzacji pracy pompy i zasilania sieci domowej zadanym ciśnieniem. Odkryj naszą gamę dopalaczy i znajdź dopalacze, które odpowiadają Twoim potrzebom i zastosowaniom.

Chcesz leczyć swoje rośliny? Wyposaż się niezwłocznie w wysokiej jakości opryskiwacz. Opryskiwacz idealnie nadaje się do pielęgnacji ogrodu: ogródki warzywne, drzewa ozdobne, drzewa owocowe, krzewy i żywopłoty, klomby, róże. Z opryskiwaczem ciśnieniowym rozpylaj nawóz, środek chwastobójczy... Odkryj całą naszą ofertę opryskiwaczy.

Filtruj według

Kategoria
Marka
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń