www.siedliskoiogrod.pl to serwis zarządzany przez biuro zakupów GECODIS. Centrum handlowe GECODIS, założone w 1998 roku w Tuluzie we Francji, stworzyło internetową witrynę sprzedaży „Habitat et jardin.com”, która gromadzi szeroki wybór wysokiej jakości artykułów z zakresu ogrodnictwa, basenów, sklepów zoologicznych, siedlisk, fitnessu i pielęgnacji. to-sam przeznaczony dla wymagającej klienteli.

Produkty na stronie podlegają dużemu wyborowi. Ponadto, w przeciwieństwie do większości ogólnych witryn sprzedaży, które oferują sprzedaż produktów innych niż docelowe, habitatetjardin.com specjalizuje się w ogrodnictwie (baseny, majsterkowanie, narzędzia itp.) i oferuje referencje dotyczące jakości. Zadowolenie naszych klientów zależy przede wszystkim od jakości oferty dzięki partnerstwu z francuskimi, a nawet europejskimi producentami/dostawcami takimi jak: Astral, Kinedo, Trigano, Soulet, Groffilex, Gardena, Berchet, Smoby, ...

www.siedliskoiogrod.pl. To prawie 10 000 referencji. Możesz spokojnie robić zakupy na siedliskoiogrod.pl : Wszystkie płatności są gwarantowane przez Banque Populaire i Caisse d'Epargne. Siedliskoiogrod.pl akceptuje karty bankowe CB, międzynarodowe karty VISA oraz Eurocard Mastercard. Transakcje rejestrowane na naszej stronie są ubezpieczone na nasz koszt przez FIA-NET (za pośrednictwem AXA Assurances), która gwarantuje ochronę przed nieuczciwym użyciem karty kredytowej do zakupów na odległość. Jeśli chcesz, możesz zapłacić za zakup sprzętu czekiem lub przekazem pieniężnym. Po otrzymaniu Twoje zamówienie zostanie aktywowane przez naszą obsługę klienta. Ta metoda płatności nieznacznie wydłuża czas przetwarzania i wysyłki zamówienia. Z tych wszystkich powodów duża liczba internautów ufa siedliskoiogrod.pl i regularnie wraca do zakupów w naszym serwisie.

Skorzystaj z know-how profesjonalisty, ze sprzedaży internetowej i poznaj naszą ofertę produktową.

Produkt dodany do listy życzeń