Analiza wody basenowej

Tout ce dont vous avez besoin pour entretenir votre piscine.

Oferowane przez Siedliskoiogrod testery są niezbędne do dezynfekcji Twojego basenu. testery niszczą bakterie, wirusy, algi i grzyby. Siedliskoiogrod zapewnia Państwu wszystkie produkty chemiczne niezbędne do pielęgnacji Twojego basenu .

Szczotka do basenu jest niezbędna do utrzymania basenu w czystości. Siedliskoiogrod oferuje szeroki wybór szczotek basenowych do czyszczenia i usuwania osadów wapiennych lub tłuszczowych z wykładziny . Miotły ułatwiają czyszczenie ścian Twojego basenu

Zestaw konserwacyjny firmy Siedliskoiogrod pozwala zachować nienaganną jakość wody w basenie poprzez dezynfekcję wody, eliminację bakterii, glonów i pleśń.

Pompa to element Twojego basenu, który umożliwia cyrkulację wody. Wyposażony w filtr wstępny, jest niezbędny, aby cieszyć się nienaganną jakością wody. Nasza szeroka oferta pozwoli Ci znaleźć odpowiednią pompę do Twojego systemu.

Utrzymuj wodę w basenie w wysokiej jakości, ograniczając chemikalia dzięki naszym elektromechanicznym i/lub samoczyszczącym elektrolizerom basenowym. Aby utrzymać pełną wydajność elektrolizera, nie zapomnij napełnić go solami z tej kategorii.

Znajdź niezbędne akcesoria idealne, aby Twój basen był na szczycie: dyfuzor chloru, regulator poziomu, zestawy do czyszczenia itp....

Asortyment produktów chemicznych do pielęgnacji basenu i uzdatniania wody. PH, glony, chlor itp. ...

Dla czystej wody w basenie przez całe lato nie ma to jak regularna konserwacja. Znajdź nasze pompy dozujące i regulujące do precyzyjnej i ciągłej kontroli jakości wody.

Produkt dodany do listy życzeń