Sprzęty cardio

Dzięki rowerowi trening cardio nie jest już zarezerwowany tylko dla najlepszych sportowców! Rzeczywiście, rower może być używany przez każdego w kontekście odchudzania lub po prostu dla kondycji. Jazda na rowerze ma realne korzyści dla organizmu.

Biegać w każdą pogodę i we własnym tempie? To możliwe i to w domu dzięki bieżni! To urządzenie sercowo-naczyniowe ma prawdziwe zalety. Bieżnie umożliwiają personalizację treningu i odchudzanie niezależnie od warunków atmosferycznych! Wrażenia uzyskiwane na bieżni są poza tym podobne do biegania na świeżym powietrzu.

Eliptyczny to innowacja w treningu sercowo-naczyniowym, która umożliwia bardzo kompletny trening w domu. Dzięki orbitrekowi ćwiczy się wiele mięśni przy jednoczesnym zachowaniu stawów. Ruchy wykonywane na orbitreku są podobne do tych podczas chodzenia.

Pragniesz poprawić swoją sylwetkę? Krok jest stworzony dla Ciebie! Jest to dziś bardzo popularna czynność. To urządzenie do treningu kardio składa się z jednego lub dwóch kroków. Użytkownik musi powtarzać precyzyjne kroki na stopniu, który może być bliższy i mniej lub bardziej szybki. Kroki w dużej mierze wykazały swoją skuteczność.

Niezastąpiony w treningu kardio, wioślarz pozwala zachować formę. Nie musisz wychodzić z domu, aby regularnie uprawiać sport dzięki wioślarzom!Nie czekaj dłużej! Zafunduj sobie lub poproś kogoś, aby zaoferował ci maszynę do wiosłowania.

Filtruj według

Kategoria
Marka
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń