Filtracja basenu

Filtr nabojowy wyłapuje zanieczyszczenia obecne w wodzie i zapewnia przyjemną kąpiel Siedliskoiogrod oferuje wybór filtrów nabojowych, dzięki którym Twój basen będzie nieskazitelny.

panel elektryczny oferowany przez firmę Siedliskoiogrod jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania filtracji Twojego basenu. Pozwoli ci to zabezpieczyć pompę basenową , a także zaprogramować czas trwania filtracji wody w basenie.

Filtr piaskowy to najpopularniejszy rodzaj filtracji używany do filtrowania wody w basenach naziemnych. Tutaj znajdziesz odpowiednią filtrację piaskową dla każdego basenu. Zespół filtracji piaskowej składa się z pompy filtracyjnej, zbiornika filtracji piaskowej oraz głowicy zaworu wielodrogowego. filtr piaskowy, który wymaga niewielkiej konserwacji, jest bardzo łatwy w użyciu i będzie skutecznie filtrował wodę przez wiele lat.

Wkład wkładu filtracyjnego jest powszechnie używany do filtrowania wody w basenach naziemnych. Filtr kasetowy jest bardzo skuteczny w basenach o małej i średniej objętości. Tutaj znajdziesz odpowiedni wkład filtra do swojego basenu. Wkład filtracyjny składa się z 1-wkładowego filtra napędzanego silnikiem. wkład filtracyjny do basenów , który wymaga niewielkiej konserwacji, jest bardzo łatwy w użyciu i skutecznie filtruje wodę.

Dobór skutecznych systemów filtracji piaskowej przeciwko okrzemkom. Idealny, aby nie skończyć z zieloną wodą. Możesz wybierać pomiędzy różnymi wydajnościami filtracji od 3 do 32 metrów sześciennych na godzinę. Znajdź również wkłady piasku do istniejących filtrów.

Aby uzyskać coraz wydajniejszą filtrację, uzupełnij swój system, dodając potrzebne medium filtracyjne z naszych granulek, kubków lub kulek o różnych właściwościach.

Produkt dodany do listy życzeń