Sofa

Przyjdź i skorzystaj z naszej oferty wysokiej jakości sof, aby spędzić przyjemne i serdeczne chwile w swoim salonie lub pokoju dziennym. Niezależnie od tego, czy jest to stała, narożna czy rozkładana, skórzana czy materiałowa, każda z naszych sof zapewni Ci wygodę, praktyczność i niezrównany akcent wzorniczy. Odkryj swoją wymarzoną sofę na Siedliskoiogrodzie.

Stała sofa z tkaniny, która nada Twojemu wnętrzu oryginalności! Siedliskoiogrod wybrał dla Ciebie gamę stałych sof z tkaniny, które nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie wysokiej jakości sof z tkaniny, które udekorują Twoje wnętrze, aby w pełni odzwierciedlać Twoją osobowość.

Sofa narożna z tkaniny do dzielenia się chwilami w pojedynkę lub z rodziną! Po długim dniu pracy chwila odpoczynku jest zawsze mile widziana. Nie ma to jak narożnik materiałowy do spędzania czasu z bliskimi, czytania gazety czy oglądania meczu w dowolnej pozycji: siedzącej, leżącej... Niezależnie od osobowości i stylu, w jakim urządzasz dom, znajdziesz model narożnika materiałowego który będzie Ci odpowiadał na Siedliskoiogrodzie.

Nowoczesny fotel, który wyróżni Twoje wnętrze! Współczesne i designerskie fotele, siedziska… Siedliskoiogrod wybrał dla Państwa najbardziej niezwykłe fotele trzeciego tysiąclecia. Współczesny fotel sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyjątkowe dzięki błyszczącym kolorom, które będą pasować do pozostałych mebli, zarówno nowoczesnych, jak i nie.

Sofa Clic clac i BZ… Składaj, rozkładaj! Marzysz o sofie, która w razie niespodziewanego może stać się dostawką dla Twoich bliskich? Siedliskoiogrod oferuje sofy click clac i BZ w zależności od budżetu i pożądanej intensywności użytkowania. Niezależnie od tego, jaki wybierzesz, z rozkładaną sofą i BZ znajdziesz ten sam komfort swojego łóżka i spędzisz miękkie i pogodne noce i to w kilka minut. Sofa Clic clac i BZ idealnie nadaje się do wnętrz o niewielkiej powierzchni lub najmłodszych, którzy chcą stworzyć w swojej sypialni „przytulną” przestrzeń, w której będą mogli przyjmować swoich przyjaciół.

Filtruj według

Kategoria
Marka
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Liczba miejsc
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń