Łazienka

Wyposaż swoją łazienkę w najlepszy sprzęt, aby mieć pewność, że będzie to miejsce bez ograniczeń, absolutnego relaksu! Możesz więc ozdobić swoją łazienkę ścianami, kolumnami, kabinami prysznicowymi; parawan wannowy; meble łazienkowe dostosowane do Twoich upodobań i przestrzeni; akcesoria, takie jak dozownik mydła w płynie, idealny do cieszenia się bez zmartwień!

Miej odpowiednią toaletę na każdą okazję: toaleta sanibroyeur, aby zainstalować toaletę w dowolnym miejscu w domu lub w łazience; przenośna toaleta na imprezy plenerowe, pobyty w przyczepach kempingowych itp. Skorzystaj z oferty toalet z Siedliskoiogrodu!

Siedliskoiogrod prezentuje szeroką gamę kabin prysznicowych integralnych. Wszystkie wyposażone w dysze masujące, odkryj teraz małe „plusy”, z których Twoja łazienka może skorzystać dzięki jednej z naszych kabin prysznicowych: funkcja hammam, wbudowane siedzisko, zintegrowana bateria termostatyczna,... Wybierz spośród wszystkich tych modeli, okrągłych i kwadratowych , który najlepiej pasuje do Twojej łazienki. Jeśli szukasz łatwego i prostego w montażu parawanu prysznicowego, odwiedź naszą sekcję!

Kolumny prysznicowe Siedliskoiogrod to kolumny prysznicowe z hydromasażem. W ten sposób, wyposażone w coraz wydajniejsze dysze masujące, kolumny prysznicowe zmienią Twoje wyobrażenie o prysznicach!

Wybierz nasze parawany łazienkowe! Jej kształty dopasowują się do wszystkich wanien, a wzornictwo do każdego gustu. Oprócz swojej praktyczności, parawan prysznicowy sam w sobie stanowi element dekoracyjny w Twojej łazience!

Mebel do Twojej łazienki? Na stronie Siedliskoiogrod znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w swojej łazience: szafkę łazienkową pod umywalkę, kolumnę do przechowywania, zestaw składający się z szafki, umywalki i lustra, umywalkę itp.

Potrzebujesz kąpieli? Na stronie Siedliskoiogrod znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w swojej łazience: szafkę łazienkową pod umywalkę, kolumnę do przechowywania.

Filtruj według

Kategoria
Marka
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń