• -50%
Grill gazowy "Party 3" - Czarny
Grill gazowy "Party 3" - Czarny
Grill gazowy "Party 3" - Czarny
Grill gazowy "Party 3" - Czarny
Grill gazowy "Party 3" - Czarny
Grill gazowy "Party 3" - Czarny
Grill gazowy "Party 3" - Czarny
Grill gazowy "Party 3" - Czarny

Grill gazowy "Party 3" - Czarny

Habitat et Jardin

Pytania i Odpowiedzi

Grill gazowy z 3 palnikami - W tym 1 palnik boczny - 9,38 kW - Powierzchnia gotowania: 52 x 37 cm - Konstrukcja stalowa - Ruszt do grilla z elaza - Usuwalny odbiornik tłuszczu - 2 kółka kierunkowe - Bez węża i zaworu rozprężnego - Palnik główny: 5,86 kW - Palnik boczny: 3,52 kW - Czarny
93460

Prezentacja produktu

608 zł 1 215 zł -50%

Masz pytanie dotyczace tego produktu ?
close

Masz pytanie dotyczace tego produktu? Nasi doradcy odpowiedza Ci w ciagu 24 godzin.

 
Opóźnienie wysyłki : 5 dni roboczych
Koszty wysyłki : Darmowa dostawa
Gwarancja : 1 rok
Szacowana dostawa pomiędzy 02/07/2024 a 11/07/2024
Obsługa wliczona :
 • Zadowolony lub zwrócony przez 14 dni
 • Bezpieczna płatność
 • Dostawa po uzgodnieniu
 • Dostępna i sprawna obsługa posprzedażna

Metody dostarczania

Metody Płatności

X

Metody dostarczania Siedlisko i Ogrod Metody dostarczania

Dostawa zostanie zrealizowana przez przewoźników GECODIS z Francji.

Zostanie ona zrealizowana pod adresem wskazanym przez Klienta, który zobowiązuje się do odbioru zamówionego produktu.

Dostawa zostanie zrealizowana w terminach wskazanych na karcie produktu oraz przy umieszczeniu go w koszyku.

W przypadku uszkodzenia przesyłki Klient ma obowiązek dokonać szczegółowych rezerwacji na voucherze przewoźnika (musi zostać potwierdzony przez kierowcę). Jeśli dostarczony produkt wygląda na uszkodzony, Klient ma obowiązek zgłosić to na voucherze przewoźnika, podając dokładną informację o szkodzie. (Na przykład: brakujący, uszkodzony lub podarty produkt. itp.). Określenia „z zastrzeżeniem rozpakowania” nie mają mocy prawnej.

Klientowi zaleca się potwierdzenie tych rezerwacji listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, w ciągu maksymalnie 72 godzin do przewoźnika. Jeżeli tego nie zrobimy, każde żądanie rozpatrzymy indywidualnie. Duplikat należy przesłać do GECODIS, aby firmy ubezpieczeniowe mogły skorzystać ze swoich gwarancji. Niektóre produkty ze względu na swoją objętość będą dostarczane bezpośrednio od naszego dostawcy, co może wiązać się z dostawą częściową.

Jeżeli Klient pragnie zmienić termin dostawy (wyłącznie z ważnych powodów), powinien poinformować o tym GECODIS drogą mailową na adres [email protected]. Produkt po dostarczeniu staje się własnością Klienta.

Za wyjątkiem wad ukrytych, po otrzymaniu towaru od Klienta, jeżeli nie zastosował się on do procedury opisanej powyżej, reklamacje i zastrzeżenia nie będą uwzględniane.

X

Metody Płatności Siedlisko i Ogrod Metody Płatności

Aby zapłacić za zamówienie, konsument ma do wyboru wszystkie metody płatności dostępne podczas zatwierdzania formularza zamówienia, a mianowicie:

 • - karta bankowa,

Prezentacja produktu

Grill gazowy Bardzo praktyczne, wszystkie nasze grille Party są wyposażone w elektroniczny system zapłonu, który pozwala na szybkie uruchomienie palników. Łatwy w użyciu, wystarczy przekręcić jeden z przycisków, aby uruchomić mechanizm. Palniki ze stali nierdzewnej zapewniają optymalną jakość gotowania! Odporne na korozję, palniki tego grilla oferują jednorodne i szybkie gotowanie. Gotuj do woli Nie ma nic lepszego niż grill do gotowania na świeżym powietrzu. Na ciepłą pogodę i świąteczne posiłki, grill gazowy pozwala na grillowanie w wolnej chwili. Twórzcie swoje najlepsze przepisy tego lata! Odkryj na nowo przyjemność grillowania pięknych kebabów, drobiu, mięsa, a także warzyw. Gotuj swoje ulubione potrawy w prosty i konwencjonalny sposób. Wyposażenie praktyczne Grill Party 3 wyposażony jest w półkę boczną o długości 22 cm. Na tej bocznej półce możesz umieścić różne tacki z mięsem, miseczkę z przyprawami lub inne naczynia, które chcesz mieć pod ręką. Dodatkowo Party 3 posiada mały koszyczek do przechowywania, który możesz wykorzystać do przechowywania niektórych przypraw i wzmacniaczy smaku. Wreszcie pokrywa tego grilla wyposażona jest w termometr. Ten wskaźnik poprowadzi Cię przez cały czas gotowania Twoich potraw, abyś nie przegapił żadnej! Jak konserwować swój grill gazowy? Kilka małych kroków może pomóc Ci zachować bezpieczeństwo grilla gazowego na dłużej. Przede wszystkim Party 3 ma wyjmowany syfon na tłuszcz, który powinieneś regularnie opróżniać i czyścić. Dzięki temu ochronisz różne części wewnątrz grilla i unikniesz denerwujących osadów. Następnie należy dobrze zadbać o swoją butlę z gazem (brak w zestawie). Zawsze przed użyciem sprawdź daty na butelce, a także połączenia (i ich jakość!), aby uniknąć ryzyka wycieku. Na koniec można przykryć go (po oczyszczeniu, schłodzeniu i wysuszeniu) pokrowcem ochronnym i przechowywać w zabezpieczonym miejscu w razie niepogody lub gdy już go nie używamy.
  Opis
  • Kolory :
   Noir
  • Moc :
   Od 5 do 10 kW
  • Wysokosc gotowania :
   75 cm
  • Zalety produktu :
   - 1 pólka boczna: 37,5 x 39

   - Konstrukcja stalowa

   - Pojemnik do przechowywania: 51 x 36 cm

   - Kola jezdne

   - Uchwyty
  • Powierzchnia do gotowania :
   52 x 37 cm
  • Liczba palników :
   3
  • Pokrywa :
   Wykonany ze stali - Zintegrowany termometr
  • System zaplonowy :
   Elektroniczny zapon typu Push and Turn (Naciśnij i przekręć)
 • Zalety produktu
  • Opakowania :
   1 paczka: - 0,77 x 0,43 x 0,24 m, 13 kg
 • Wymiary
  • Wymiary :
   103 x 46 x 93 cm
 • Opis produktu
  • Opis :
   - Grill gazowy palniki 2 + 1 - Idealny do grillowania miesa, ryb i warzyw - 2 palniki o mocy 5,8 kW + 1 palnik boczny o mocy 3,5 kW - Wyjmowany pojemnik na tluszcz - 2 kólka jezdne - Powierzchnia gotowania: 52 x 37 cm

   Ruszt: 36 x 45,5 cmGaz butan Model
 • Inne informacje
  • Ruszt do gotowania :
   1 kratka z zelaza
  • Wózek :
   Ze stali z uchwytami - Pojemnik na przyprawy - Pólka boczna: 22 cm

Załączniki

Komentarze

Brak recenzji

Question and answers

Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.

Pytanie ? Zapytaj społeczność.

Zadaj pytanie

Produkt dodany do listy życzeń